HomeFAQOrderOfCrimsonSearchRegisterLog in

Share | 

Animowana Historia Polski

Go down 
AuthorMessage
Cordios

Male
Number of posts : 91

PostSubject: Animowana Historia Polski   Tue Nov 16, 2010 1:16 pm

Link: https://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8&feature=youtube_gdata
Back to top Go down
GOB

Male
Number of posts : 143

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Tue Nov 16, 2010 4:11 pm

mhm tego samego Pana co wczesniej "katedre" zrobil Wink
Back to top Go down
Ghost Rider

Male
Number of posts : 131

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Tue Nov 16, 2010 4:27 pm

juz zrobili wszystkie czesci? bo w wakacje tylko kawałki znalazlem w necie Smile to tez było wystawiona na expo 2010

Smile

https://www.youtube.com/watch?v=vpR_Ckg3q6s
Back to top Go down
Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Male
Number of posts : 523

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Tue Nov 16, 2010 10:21 pm

Heh... a ja wam powiem, że... uważam iż Beksiński jest żałosnym tchórzem... a wiecie czemu? Nie chodzi mi bynajmniej o umiejętności w zakresie grafiki prezentowane przez ludzi z jego studia... nie, nie... te są imponujące. Chodzi mi o to, że widziałem pierwszą wersję animowanej historii i widząc aktualną wiem, że wycięto z niej bardzo ważną scenę w imię (kurwa!) przyjaźni Polsko-rosyjskiej... A mianowicie mówię o scenie gdzie z budynku opadają nazistowskie flagi a ich miejsce zastępują flagi polskie. W pierwszej wersji (chyba była nawet to ta wersja pokazana na expo - 100% pewności nie mam) wygląda to trochę inaczej - najpierw flagi nazistowskie spadają z budynku by zostać zastąpionymi przez flagi polskie... jednak sekundę potem to polskie flagi zlatują na ziemię a na ich miejsce rozwijają się flagi z sierpem i młotem. Artysta, który pozwala sobą manipulować w czasie i miejscu gdzie PONOĆ mamy wolność słowa nie jest artystą lecz pionkiem sterowanym przez władzę i ich poglądy. Polityka naszego zajebistego niedouczonego duetu Komorowski-Tusk daje o sobie znać już w sztuce. Zaczyna się ją cenzurować... dosyć dziwne jak na partie, która zwać siebie chce liberałami i demokratami. Pic na wodę i kpina ze społeczeństwa. Zbliżamy się dużymi krokami do tworu przypominającego dyktaturę (zakaz palenia w knajpach, plany ocenzurowania internetu, manipulacja ludźmi poprzez upolitycznioną telewizję - to tylko kilka przykładów) rzygać mi się chce jak na to patrze...

GryphonDeLayos - Bloodlust Warrior - lvl80
ArkeliaDeLayos - Divine Priest - lvl80

Back to top Go down
http://order.buyforum.net
GOB

Male

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Wed Nov 17, 2010 3:06 am

Gryphonheart wrote:
widziałem pierwszą wersję animowanej historii i widząc aktualną wiem, że wycięto z niej bardzo ważną scenę w imię (kurwa!) przyjaźni Polsko-rosyjskiej...
jakby to powiedzial jeden z moich idoli "z chujem sie na łby pozamieniales?" animowana historia moj drogi zostala skrocona czasowo z tego wzgledu ze kazdy z filmow prezentowanych na chinskim expo 2010 [a bylo ich kilka!] mialy ustalony czas DO 8 minut - i tak organizatorzy poszli polakom na reke bo chcieli wyciac wiecej...dowiedz sie szczegolow zanim zaczniesz swoje teorie z dupy :p :*

btw, wiele rzeczy zostalo wycietych, m.in. potop szwedzki - to pewnie na znak przyjazni polsko-szwedzkiej...polacy maja tak bogata historie ze bys tego qrwa w godzine nawet nie pokazal...a co do rzadu moj drogi - za kazdym razem ludzie jada na rzad obecny - a oni tylko przyjmuja normy UE...zaglosowalismy ze chcemy byc w unii z tego co pamietam, to sie teraz bedziemy dostosowywac...podobny harmider podniesiesz jak zaczna euro wprowadzac? kochana polska zlotowko!!!orzelku nie odlatuj etc ;p

P.S. Beksinski to byl malarz, dwoch chyba nawet bylo i jeden z nich byl malarzem a drugi dziennikarzem muzycznym? cos takiego ;d
Tomasz Bagiński sie pan nazywa. Wink
Back to top Go down
Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Male
Number of posts : 523

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Wed Nov 17, 2010 12:50 pm

Pisałem to tuż przed snem jak byłem zmęczony i faktycznie nazwisko mi się w pędzie pomyliło Razz Niezbyt często mi się podobne pomyłki zdarzają ale jednak niestety nikt nie jest nieomylny...
Źle myśl ująłem... scena nie została wycięta lecz zmodyfikowana więc Twoje wytłumaczenie nie zmienia nic w tym co myślę...
A co do UE to ja akurat należałem do osób, które uważały, że na dołączenie do niej jest za wcześnie o co najmniej 10 lat za wcześnie...

GryphonDeLayos - Bloodlust Warrior - lvl80
ArkeliaDeLayos - Divine Priest - lvl80

Back to top Go down
http://order.buyforum.net
GOB

Male

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Wed Nov 17, 2010 3:08 pm

nie no pewnie, lepiej byc zza czewonej kurtyny i miec wujka Lenina albo Stalina na parapecie, zaraz obok PISowskiej paprotki zapewne z ktorej sie wyciaga wrozby, argumenty i poglady? sorry, tak to widze :p mowisz ze za wczesnie do UE? czlowieku, pol kraju juz nam wyremontowali/remontuja, bo autostrady polacy nawet nie potrafia zbudowac sami czy stadionu...ze o pomocy popowodziowej, czy o ratowaniu naszej sluzby zdrowia ktora PIS sprywatyzowal i omal nie pozamykali[czytaj posprzedawali przez dlugi glownie!] prawie 3/4 szpitali w naszym kraju...otwarte granice, free market gospodarczy na cala europe...wiesz o tym ze nawet pojebana biedronka nie jest polska tylko portugalska?chyba tylko leviatan sie ostal polski...zero gospodarki gdyby nie UE...jakbysmy mieli brac jakakolwiek polityczna poprawke na Rosje to bys sie polskiego dawno w szkole nie uczyl tylko bys cyrylica pisal w kajeciku i wpierdalal ogorki z wodka zamiast chleba...

nie chce zmieniac twojego zdania Hor, kazdy jest indywidualna jednostka i trzeba owe swiaty pod kopulkami szanowac...co nie zmienia faktu ze pierdolisz farmazony bez jakichkolwiek pogladow uargumentowanych...same herezje z dupy wyjete...a mi sie nie chce walczyc z wiatrakami, za stary na to jestem :p wyjdz kiedys w koncu z "maminego kurwidolka", zwiedz europe na wlasne oczy i uszy i dopiero wyglaszaj herezje :p

btw co do animowanej historii jeszcze - nic w tym filmie nie bylo "zmodyfikowane", niektore sceny byly obciete ze wzgledu na limit osmiu minut na expo i wszystko wyszlo z pod "piora" Baginskiego...a jedyna "kontrola" przed publiczna premiera byla kontrolowana przez organizatorow expo czyli Chin...to tak samo jakbys powiedzial ze jego reklamy na Grunwald [ten co byl zeszlego lata - polecam wersje poltora minutowa jest nawet fajna w miare] lub katedra byly zmodyfikowane przez poglady polityczno-historyczno-dupiaste...

peace and love - po to mordowalismy indian podjazdowka i etc w nie swoich wojnach co zeby bylo demokratycznie na swiecie :]
Back to top Go down
Lordian

Male
Number of posts : 306

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   Wed Nov 17, 2010 4:39 pm

Jak już musisz pierdolić dyrdymały to przynajmniej nie obrażaj innych...
A temat zamykam, bo idea tematu dobra, ale źle się tu dziać zaczyna.

(normalnie nie użyłbym autoironii)
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Animowana Historia Polski   

Back to top Go down

Animowana Historia Polski
Back to top 
Page 1 of 1